Ekonomi

Shiba Inu yeni haftaya yeşil başladı: Yanma oranı fiyatları daha da artırabilir

Kripto para piyasasındaki en popüler köpek temalı sandık paralarından biri. shiba inu(SHIB), baskın düşüş eğilimini tersine çevirmek ve hafta boyunca pozitif bir büyüme yörüngesi çizmek için çok çalışıyor.

Shibburn’den alınan bilgilere göre son 24 saatte toplam 12.508.216 SHIB token ölü cüzdanlara gönderildi. Böylece yanma oranı %810,98 olarak belirlenmiştir.

Yakma işlemleri devam ediyor

Shibburn verilerine göre daha fazla adres bu sefer yakılacağı belirlenen SHIB tokenlerine katkıda bulunmak için görev aldı.

Ölü cüzdana katkıda bulunan en büyük tek adres 6,1 milyondan fazla SHIB jetonunu yaktı, diğer üst düzey cüzdanlar ise sırasıyla 4,59 milyon ve 1,7 milyon SHIB jetonuna katkıda bulundu.

Jeton yakma, Shiba Inu ekosistemi için her zaman çok değerli olan benzersiz bir ölçüm olarak kabul edilir. Etkisi kısa vadede hissedilmese de token arzının değerli bir kısmını kademeli ve kalıcı olarak dolaşımdan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Shiba Inu’nun tirajını azaltmak için yapılan bu hamle, beraberinde getireceği kıtlık sayesinde uzun vadede fiyatın artmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Bu eksikliği gidermek için Shiba Inu geliştiricileri, Puppynet adlı test ağında Shibarium Layer 2 protokolü üzerinde durmaksızın çalışıyorlar.

Shibarium protokolü, yalnızca kullanıcıları çekmekle kalmayacak, aynı zamanda uzun vadede SHIB belirtecine olan ilgiyi artıracak özel analitiklerle çok sayıda uygulamanın ve akıllı sözleşmenin yükselişini desteklemek için geliştirildi. Artan talep ve azalan arzın sağlıklı istikrarı ile fiyat artışının uzun vadede bariz faydaları olması bekleniyor.

Yanma oranının fiyat etkisi

Yanma oranı %3,28’lik bir artış yaşadı. Shiba Inu, bu yazının yazıldığı tarihte 0,000007209$ civarında işlem görüyor.

Dolayısıyla şimdilik bu süreçlerin fiyata katkı sağladığı söylenebilir; Dolar cinsinden SHIB ticareti fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

honazajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu